FAQ - Піца Celentano

FAQ

 • Де залишити відгук?

  arrow

  Залишити відгук можна на сторінці кожного закладу безпосередньо у розділі Ресторани.

  Або у формі зворотнього зв’язку.

  Ми обов’язково прочитаємо ваш відгук і приймемо його до уваги.

 • EgoЇсти

  arrow

  Більш детальну інформацію про програму лояльності EgoЇсти можна прочитати у статті.

 • ЕгоБонди

  arrow

  З 1-го квітня 2018 року  компанія FFS працює над новою програмою лояльності і тому Egobond відмінили.

 • Підкажіть адресу найближчого ресторану

  arrow

  Ресторан, який відповідає певним критеріям, Ви можете знайти за допомогою карти на сторінці Ресторани.

 • Чому відрізняється меню в різних ресторанах?

  arrow

  Одна з відмінностей ресторанів нашої франчайзингової мережі в тому, що ми надали кожному ресторану право вводити в меню свої страви, таким чином даючи можливість для експериментів і реалізації творчих ідей.

 • Чому відрізняються ціни в різних ресторанах?

  arrow

  У мережі наших ресторанів не використовуються заморожені напівфабрикати, а їжу готують виключно зі свіжих місцевих продуктів, що не в останню чергу відбивається на її ціні. Тому ціни в наших ресторанах по Україні можуть коливатися. Допускаються також і незначні розбіжності в асортименті страв. Спільними ж для всіх ресторанів є норми обслуговування відвідувачів, стандарти чистоти, вимоги по дизайну інтер’єрів і, зрозуміло, якості їжі.

 • А доставка піци по місту є?

  arrow

  Не всі ресторани нашої мережі надають послуги доставки. Переглянути, які ресторани пропонують послуги доставки Ви можете на сторінці Доставки.

 • Скажіть, чи можна у Вас придбати піцу на винос?

  arrow

  Так, придбати піцу на винос можна в будь-якому закладі мережі «Pizza Celentano».

 • Допоможіть з працевлаштуванням!

  arrow

  Ми вітаємо прагнення працювати в наших ресторанах. Але оскільки вони є франчайзинговими підприємствами, вплинути на працевлаштування не можемо, так як кожен ресторан або група ресторанів, що належать одному регіону, вирішують питання найму персоналу самостійно. Тому з питання працевлаштування радимо звернутися безпосередньо до ресторану, де б Ви хотіли працювати. Вакансії в офіс висвітлені на сторінці Вакансії.

 • Був неприємно здивований негативними відгуками …

  arrow

  Наша компанія не з тих, хто лицемірно воліє «не виносити сміття з хати». Адже повідомлення наших відвідувачів не тільки дозволяють нам контролювати якість їжі та сервісу в окремо взятому ресторані, а й дають можливість іншим закладам поглянути на себе з боку, оцінити власний рівень і все зростаючий рівень вимог наших клієнтів. Унікальність нашої гостьової книги в тому, що вона дає дійсно об’єктивну картину того, що відбувається в нашій мережі ресторанів. Приємно усвідомлювати, що в цілому наші клієнти – це доброзичливо налаштовані люди, які дійсно намагаються нам допомогти поліпшити наш сервіс.

 • Дайте рецепт соусу ( піци, млинців … )

  arrow

  Ми не можемо повідомити рецептуру вподобаної Вами страви, оскільки вся технологічна документація є частиною комерційної інформації.

 • Хочу забронювати столик …

  arrow

  Як правило, бронювання столиків у закладах швидкого обслуговування не передбачено форматом закладу – кожне посадкове місце має працювати, а не простоювати. Але деякі наші ресторани йдуть на зустріч своїм постійним клієнтам і надають таку можливість. Дізнатись про можливість бронювання столика конкретного ресторану ви зможете зв’язавшись з закладом. Дані усіх закладів вказані на сторінці Ресторану.