Компанія - Піца Celentano
red grey green grey

Назад Компанія

Бренд Pizza Celentano

Pizza Celentano – найбільша мережа піцерій України з понад 20-літньою історією. Першу Pizza Celentano у Львові відкрили троє друзів новаторів, які створили ресторан з унікальним інтер’єром, асортиментом і музичним оформленням. Після шаленого успіху цього ресторану, кожного місяця почали відкриватися нові ресторани по всій Україні – від Львова до Донецька, від Чернігова до Криму. Протягом кількох років виросла перша франчайзингова мережа в Україні, де інвесторами ставали друзі друзів, а бізнес був побудований на довірі. 

Засновники Pizza Celentano заклали у ресторани мережі власні цінності, які стали головними складовими бренду Pizza Celentano.

 

Першість

Pizza Сelentano не наслідує, а створює своє. Перша і найбільша саме українська мережа ресторанів, перший франчайзинг в Україні, перша еспресо каво машина, перша піца EGOїста, інгредієнти до якої ти обираєш сам, перше власне онлайн радіо, перша програма лояльності у ресторанній сфері EGOїсти, перший в Україні Pizza Drive. Pizza Celentano – стала першим рестораном для більшості українців. 

Pizza Сelentano – твоя перша піцерія, твоя перша піца, твій перший та останній дзвоник в школі, святкування твоєї першої зарплати, твоє перше побачення, твоя перша робота. 

Pizza Сelentano впровадила в Україні нову кулінарну професію піца-майстра, мережа заснувала та щороку проводить відкритий чемпіонат України по піці.

           

Формування смаків

Місія Pizza Сelentano – змінювати світ, формуючи нову культуру споживання. В 90-их Pizza Сelentano навчила українців харчуватися поза домом, сьогодні  – ми готуємо тонку італійську піцу з елементами піца-акробатики, створюємо власну пасту та навчилися готувати моцарелу власного виробництва, а також пропонуємо поєднувати наші страви з найкращим вином. Оскільки ¼ кожної піци – це мука, ми маємо власний Privat Label муки, яку виробляють на одному з найкращих заводів муки у світі. 

Наші хіти продажів не лише знайомі усім Маргарита чи Капрічіоза. Улюбленці гостей Pizza Сelentano – фірмові піци Цезаре чи Палермо – брендові для наших ресторанів, рецепти яких розроблені саме нами. Щороку ми проводимо фестиваль піц, де пропонуємо гостям спробувати нові смаки та поєднання. Також щосезону ми пропонуємо актуальні асортиментні новинки. 

 

Емоції

Pizza Сelentano від початку свого створення – емоційний бренд. Pizza Celentano – це «тісто», яке зміцнює стосунки між людьми. Pizza Celentano – об’єднує. Нею хочеться ділитися з сім’єю, друзями та колегами. Наші ресторани – це затишне місце, де відзначають усі маленькі свята. Наші працівники готують піцу зі смаком свята та створюють сервіс гідний свята. Pizza Celentano – це твоє маленьке свято. Емоцію свята ми закладаємо в інтер’єр, сервіс та навіть дизайн упаковки. Наші ресторани ще з 90их прикрашають арт-роботи молодих художників та дизайнерів, а гості десятиліттями колекціонують наші листівки. Pizza Celentano завжди була більше ніж ресторан, і як у минулому так і зараз до нас ідуть за атмосферою та емоціями. 

       

Наші гості виросли разом з нами 

Pizza Сelentano – це вже традиція і спільнота. Є велика частина наших гостей, які продовжують бути з нами роками. Вони ходили до нас студентами, а сьогодні ведуть на майстер-клас по приготуванні піци до нас своїх дітей. Це люди з нашими цінностями, з якими ми стали рідними. Вони люблять смак нашої пухкої піци і готують наш салат Колізей вдома. Ми цінуємо наші стосунки і зважаємо на їхні смаки, тому і залишаємо в меню їхні улюблені страви. 

 

Демократичні експериментатори

Наші гості змінюють разом з нами твердий сир на моцарелу, крабові палички на артишоки та пробують, що таке бурата і страчітелла. Саме вони цінують оновлену Insta-подачу страв та наш новий кольоровий посуд. Pizza Celentano —демократична та водночас вишукана страва, якою можна насолоджуватися, а не тільки їсти похапцем десь поміж справами. Для наших гостей — це ціла культура — піца і вино. Вони люблять нашу неспішну атмосферу, приємну музику, яка не перебиває бесіду, добре вино і довершену піца на борошні Pizza Celentano.

 

StarTeam

STARTEAM – мотиваційна програма для працівників ресторанів нашої мережі, яка побудована на основі змагань між ресторанами за право стати кращими. В програмі STARTEAM беруть участь усі ресторани ТМ «Піца Челентано» та «Картопляна Хата». Мета програми – вдосконалення сервісу і якості продукції в ресторанах мережі. Ресторани – переможці рейтингу будуть відзначені зірками, які допоможуть ідентифікувати ресторан, як такий, що відповідає вимогливим смакам, як кращий ресторан для яскравих особистостей. Ми проводимо моніторинг ресторанів мережі та нагороджуємо їх зірками за такими критеріями: СЕРВІС, ЯКІСТЬ, КОМАНДНА РОБОТА. За позитивну оцінку кожного з критеріїв ресторан отримує одну зірку Ресторан, що відповідає усім необхідним вимогам отримує три зірки Крім цього нам важливо отримувати зворотній зв’язок щодо роботи закладів нашої мережі, то ж просимо Вас долучатись до оцінювання наших ресторанів, а ми зробимо усе можливе для комфортного та приємного відпочинку у наших закладах!


green grey

Контакти

Маєш додаткові запитання чи пропозиції, або хочеш поділитися з нами своїм відгуком? Не зволікай! Ми з радістю тебе вислухаємо!

Зворотній зв'язок

green grey green grey