Pizza Fest 2020 збирає учасників - Піца Celentano
green
Назад

Pizza Fest 2020 збирає учасників

Хей, тут ти можеш подати заявку на Pizza Fest 2020 Digital, щорічний Всеукраїнський чемпіонат для піцамайстрів, в категорії “піца-фрістайл”.

Цього року в зв’язку з карантинними обмеженнями ми вимушені перевести традиційне змагання піцамайстрів України в онлайн формат. Проте це не завадить нам продовжити традицію та круто зафрістайлити з професіоналами та аматорами.

Однією зі своїх глобальних цілей ми в Pizza Celentano бачимо розвиток професії піцамайстра, саме тому ми започаткували щорічний чемпіонат для них. Для того, щоб стати учасником уважно ознайомся з правилами.

Для участі в чемпіонаті необхідно:
1. Зняти відео свого соло-фрістайлу будь-де (в своїй піцерії, ресторані, вдома, на вулиці).
2. Зареєструватися за допомогою Google-форми та завантажити своє відео.

Реєстрація тутhttps://forms.gle/Z7uhY3ViAzGZyMBz7

Вимоги до відео:
1. Горизонтальна зйомка.

2. Динамічне відео, радимо зняти цікаве відео – не тільки показати професійні та базові фрістайл-рухи з піцою, а й зацікавити артистизмом, місцем зйомки, креативом тощо.

3. Дозволяється накладати фонову музику. Але, так як відео будуть завантажуватися на платформу Youtube, прослідкуй, щоб фонова музика не була захищена авторськими правами, щоб уникнути блокування відео.

4. Дозволяється демонструвати брендову символіку ресторанів та піцерій, які представляє учасник.

5. Один кадр. Для об’єктивної оцінки фрістайлу не дозволяється використовувати монтаж відео.

6. Під час виступу повинно використовуватись справжнє тісто для піци.

 

Реєстрація триватиме до 27.09.2020 (включно).
Голосування триватиме з 28.09.2020 до 05.10.2020.
А переможців ми визначимо до 09.10.2020.

Цього року визначимо 3 фіналістів. 1 місце – обирають судді чемпіонату (Дмитро Новаков, бренд-шеф мережі Pizza Celentano, та Даніло Пагано, чемпіон світу з піца-акробатики). 2 та 3 місця – рішенням глядачів (визначається 2 відео з найбільшою кількістю лайків на Youtube).

Призовий фонд:
1 місце – офіційна грамота чемпіонату за 1 місце в Україні в категорії “піца-фрістайлу”, а також, 3000 грн грошової мотивації.
2 та 3 місця – офіційні грамоти чемпіонату за 2 та 3 місце в Україні в категорії “піца-фрістайлу”, а також, портативна акустика JBL GO 2.

Нехай щастить! Зафрістайлимо?

green