НАЙСТАРІША ПІЦЕРІЯ МЕРЕЖІ PIZZA CELENTANO – ОНОВИЛАСЯ! ВІДКРИЙ ДЛЯ СЕБЕ НОВУ ЗАНІЧКУ - Піца Celentano
green
Назад

НАЙСТАРІША ПІЦЕРІЯ МЕРЕЖІ PIZZA CELENTANO – ОНОВИЛАСЯ! ВІДКРИЙ ДЛЯ СЕБЕ НОВУ ЗАНІЧКУ

В останні дні 2019 року в тестовому режимі запрацювала оновлена піцерія Pizza Celentano на проспекті Свободи 23/24 у Львові. Цей ресторан, який в народі лагідно називають «Занічка», вже 20 років працює напроти найстарішого в Україні театру – національного академічного українського драматичного театру ім. Марії Заньковецької. Для команди Pizza Celentano оновлення цього ресторану було важливим викликом – для цієї піцерії теж застосували модульний підхід, який передбачає «складання» ресторану з певного переліку «блоків», які актуальні саме для цієї локації.

Які ж особливості розташування цього ресторану:
– невелика площа кухні, складне приміщення в історичній будівлі;

– великий потік мешканців та туристів у центральній частині міста;

– сусідство з двома театрами та стихійним ринком художніх виробів та хендмейду «Вернісаж»;
– потреба у швидкому обслуговуванні гостей.

Рішеннями для Занічки було: залишити у меню улюблену піцу Celentano лише одного, стандартного розміру, оновлення салат-бару, урізноманітнення меню широкою лінійкою оновлених млинців  та впровадження нового продукту піца-ролу, який разом із млинцями та піцою добре працюють у форматі To Go. Для полегшення обслуговування великого потоку гостей у ресторані вирішили залишити самообслуговування та не обтяжувати модель роботою офіціантів.

Щодо інтер’єру, то оновлена «Занічка» отримала вже знайомий гостям мережі еклектичний яскравий дизайн інтер’єру з повністю низькою посадкою для гостей. Дизайнери добре попрацювали з простором і тепер гості зможуть знайти для себе і затишний столик для романтичного побачення і зручне місце для маленького свята з друзями, а невеличка дитяча зона полегшить відвідування ресторану гостям з дітьми.

«На прикладі цього ресторану ми хочемо продемонструвати нашим потенційним та існуючим франчайзі свою гнучкість» – коментує CEO Pizza Celentano Володимир Гнатюк.

«Ви вважаєте, що у вас складне приміщення чи невелика кухня? Давайте вивчимо локацію разом» – пропонує він.

«Якщо ресторан розміщено на вдалому щодо потоків потенційних гостей місці, ми маємо рішення навіть для таких, на перший погляд непростих приміщень. Будуючи ресторан з готових модулів, ми можемо зменшувати чи збільшувати кількості страв у групах, збалансовувати меню відповідно до локації і в кожному разі залишатися улюбленою піцерією українців» – додає він.

Вітаємо «Занічку» з відкриттям і ділимося таємницею – у 2020 році  мережу Pizza Celentano чекає ще більше оновлень та відкриттів нових ресторанів, ніж у минулому 2019. Найстаріша та найбільша мережа ресторанів України не перестає рухатися вперед і змінюватися та задає темп для ринку в цілому. Нехай новий рік буде супер успішним для всього ресторанного ринку!

green