МИ ЗМІНЮВАТИСЬ - Піца Celentano
green
Назад

МИ ЗМІНЮВАТИСЬ

Привіт!
Карантин час змін і EGOїсти змінюються теж.
В час кризи в ресторанному бізнесі, зумовленої карантином, на жаль ми не можемо продовжувати надавати знижки за нашими картками EGOїсти. І якщо максимальна знижка за ними становила 10% – і це небагато, для нас це все одно непосильно зараз, адже розуміючи фінансовий стан усіх нас, ми не хочемо підвищувати ціни. Ми вдячні тобі за лояльність та розуміння! Знижки перестаємо надавати від сьогодні – 14 травня 2020 року.
Але є і хороші новини – ми використовуємо цей час, щоб трансформувати нашу програму лояльності у кешбекову. В найближчому майбутньому ти зможеш накопичувати EGO за кожне відвідування ресторану, а потім витрачати їх на піцу та інші страви.
Скоро почуємося 😉

 

P.S. Програма лояльності EGOїсти є комерційним проектом мережі ресторанів Pizza Celentano, Potato House та ЯПІ, ми як суб’єкт господарювання у зв’язку з форс-мажорними обставинами можемо вносити правила чи призупиняти програму за необхідності попередньо повідомляючи про це учасників.

P.P.S. З квітня 2018 року програма лояльності EGOїсти діяла як виключно знижкова, накопичені на картках EGO були маркером для збільшення розміру знижки та не будуть перенесені у оновлену програму лояльності, як бонуси.

green